- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyNaučte se být pánem svých financí

Naučte se být pánem svých financí

Odevšud na nás dnes míří nabídky půjček, nejvýhodnějších úroků či investic, ale kdo se v tom všem má vyznat?

Myslíte si, že finanční poradce vám poradí nejlépe a zaručí vám vždy ty nejlepší podmínky? Samozřejmě by měl, abyste se k němu opakovaně vracel, ale zadarmo to nebude. Tak proč nebýt pánem svých financí?

Každý z nás v určitém období života řeší otázku financí, respektive by chtěl své finanční prostředky vložit na zhodnocení do prosperujícího podniku či založit si něco vlastního. K tomu, aby se tak stalo, musíte projít spoustou informací, protože informace jsou základem všeho. A to je jeden z prvních problémů. Nemáte čas, nechce se vám, je to složité, a proto si raději zaplatíte finančního poradce, který to za vás zařídí. A to stojí jednak hodně peněz, ale chce to i případnou důvěru. Není tedy lepší se naučit získat dané informace vlastní cestou?

Například Cambridge Business School nabízí profesně vzdělávací MBA program Finanční management a účetnictví. Toto studium je speciálně navrženo pro manažery, podnikatele, finanční ředitele, účetní, ale i pro všechny ostatní uchazeče, kteří usilují o získání potřebných znalostí z oblasti finančního managementu. Studenti se seznámí s obecnými principy finančního řízení, získají cenné znalosti manažerského účetnictví a naučí se rovněž orientovat v daňové oblasti. Po absolvování studia již nebudou absolventům činit žádné potíže pojmy, které se týkají financí, investic a celkové orientace na aktuálním trhu. Tento program lze studovat navíc kombinovanou i online formou čili čas si na něj mohou najít skutečně i ti nejvytíženější.

Semináře vedou odborníci z praxe, šéfové bank, vedoucí finančních společností, a proto není důvod se obávat, že by se studium týkalo pouze nudné teorie. Je tomu přesně naopak, jelikož v tomto studiu se učí věci přímo pro praktické využití, které mohou absolventi začít ihned používat. Co vám za ten rok přinese studium MBA? Více než si myslíte. Kromě znalostí potřebných k orientaci ve světě financí, získáte uznávaný profesní titul MBA, který nejen, že potvrzuje vaše znalosti a dovednosti, ale otevírá i dveře k lepší kariéře či jiným kariérním příležitostem.

Cambridge Business School je partner na cestě za úspěchem v profesních vzdělávacích programech MBA, BBA a LLM. Ty jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí investovat do svého osobního rozvoje a získat poznatky okamžitě přenositelné do praxe.

Pokud vás studium MBA zaujalo, ale finance nejsou vaše parketa, tak nemějte obavy. Čeká na vás široká nabídka zajímavých MBA programů. Stačí si vybrat a nastartovat svoji kariéru hned teď. Vaše nejvýhodnější investice je do sebe a vzdělání.

zeny
Předchozí článekKde najít novou práci?
Další článekPlatina

Mohlo by Vás zajímat

PR článek